شاید این سوال که چرا باید شما یا فرزندتان زبان فرانسوی را یاد بگیرید؟ ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد.

باید بدانید که برای پیشرفت دو چندان و طی کردن پله های ترقی، تکیه کردن به یک زبان، آن هم زبان مادری کافی نیست. با فرا گرفتن زبان های دیگری از جمله انگلیسی، فرانسه و … می توانید گستره کاری و تحصیل خود را وسیع‌تر کنید و در سطح بین المللی نیز فعالیت داشته باشید.زبان فرانسه یکی از گسترده‌ترین زبان‌های دنیا است که می‌تواند در آیندۀ فرزندانتان تأثیر چشم‌گیری داشته باشد. باید اضافه کردزبان فرانسه یکی از محبوب‌ترین و پر طرفدارترین زبان های دنیا است و یادگیری آن به شما و فرزندتان این شانس را می‌دهد که بتوانید در 50 قاره جهان زندگی کنید، به تحصیل بپردازید و یا مشغول به کار شوید، چرا که زبان فرانسوی یک زبان رسمی و تجاری است و همچنین ششمین زبان از نظر گستردگی در جهان است.
علاوه بر این موارد، ثابت شده است که یادگیری زبان های مختلف در تقویت ذهن شما نیز بسیار مؤثر است.
جالب است بدانیم تلاش دولت کانادا برای جذب فرانسوی زبان‌ها به کانادا از سال ۲۰۱۶ با برنامه‌های متنوع برای مهاجرت به کانادا از طریق زبان فرانسه، بیشتر به چشم می‌آید و هدف از این کار، افزایش تعداد فرانسوی زبان‌های خارج از کبک است تا تناسبی نسبت به جمعیت انگلیسی زبان ایجاد شود و کانادا، کشوری دو زبانه باقی بماند.

توجه داشته باشید برای برگزاری کلاس فرانسه برای فرزند دلبند شما حتما باید با بخش دپارتمان روانشناسی صحبت شود تا مشکلی پیش نیاید.
خانه